Vyhľadať
Close this search box.
logo totatransport
Exclusive Body
Exclusive Body
2024-03-13
Využili sme Tota transport na odtiahnutie auta, neskutočne milý a ústretový ľudia. Fakt odporúčame…
Patrik Lauf
Patrik Lauf
2024-03-13
Tota Transport je spoľahlivá a komfortná prepravná spoločnosť, ktorá ponúka širokú škálu služieb za dostupné ceny. Je ideálnou voľbou pre firemné akcie, výlety, rodinné oslavy a letiskové transfery. Spoločnosť Tota Transport odporúčam všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivú a pohodlnú prepravu osôb.
Andrej Beňačka
Andrej Beňačka
2024-03-13
Veľmi pohodlná a luxusná preprava 💯 taktiež príjemný personál a velmi príjemná jazda 💯 za mňa by som odporúčal každému, kto sa chce veľmi dobre a pohodlne odviesť 🤗
Vojtech Ďurkovič
Vojtech Ďurkovič
2024-03-13
Skvelá preprava na letisko s Tota transport. Nedávno som využil služby osobnej prepravy Tota transport na transfer na letisko a musím povedať, že som bol nadmieru spokojný. Celý proces prebehol bezproblémovo a komfortne od začiatku až do konca. Profesionálny prístup: Rezervácia bola jednoduchá a rýchla cez webovú stránku spoločnosti. Vodič bol dochvíľny a priateľský. Vozidlo bolo čisté a pohodlné. Bezpečná a spoľahlivá jazda: Vodič mal plynulú a bezpečnú jazdu. Dodržal všetky dopravné predpisy. Cítil som sa v jeho rukách komfortne a bezpečne. Konkurenčná cena: Cena za transfer bola veľmi priaznivá v porovnaní s inými spoločnosťami. Vodič mi pomohol s batožinou. Ponúkol mi vodu a občerstvenie počas jazdy. Dostal som sa na letisko včas a bez stresu. Zhrnutie: Spoločnosť na osobnú prepravu Tota transport vrelo odporúčam všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivú a pohodlnú prepravu na letisko. Ich profesionálny prístup, bezpečná jazda a priaznivá cena ma milo prekvapili. Určite využijem ich služby aj v budúcnosti. Plusy: Profesionálny a priateľský prístup Dochvíľnosť a spoľahlivosť Čisté a pohodlné vozidlo Bezpečná jazda Konkurenčná cena Nadštandardné služby Mínusy: Žiadne som nezaznamenal. Celkové hodnotenie: 5 hviezdičiek z 5 Tip: Pri rezervácii transferu odporúčam uviesť všetky relevantné informácie, ako napríklad počet osôb, batožiny, čas letu a adresu ubytovania. Vďaka tomu bude preprava prebiehať ešte hladšie a bezproblémovejšie.

// Naši partneri

Naši dlhodobý a spokojný partneri...