Vyhľadať
Close this search box.
logo totatransport

Naše služby

// Vyberte si

Poskytujeme profesionálne služby v oblasti osobnej prepravy v Partizánskom

Osobná preprava autobusom z Partizánskeho na organizované zájazdy

Pohodlná a bezpečná osobná preprava na vaše výlety, zájazdy a podujatia. Ponúkame moderné autobusy a skúsených vodičov. Zabezpečíme prepravu pre rôzne veľké skupiny a na rôzne vzdialenosti.

Prenájom 7 miestneho mikrobusu so šoférom z Partizánskeho na letiská

Osobná preprava na letisko do Schwechatu , osobná preprava na letisko do Bratislavy, osobná preprava na letisko do Budapešti, osobná preprava na letisko do Katowice-Pyrzowice, osobná preprava na letisko Letisko Brno-Tuřany atď...

Osobná preprava autobusom z Partizánskeho na školské výlety

Ponúkame pohodlnú a bezpečnú prepravu autobusom pre školské výlety z Partizánskeho do rôznych destinácií na Slovensku aj v zahraničí. Naši skúsení vodiči sa postarajú o bezpečnú a pohodlnú cestu vašich žiakov.

Firemná preprava autobusom z Partizánskeho do rôznych destinácií

Preprava zamestnancov do práce a z práce. Preprava na firemné akcie a podujatia. Preprava na letiská a vlakové stanice. Preprava na výlety a exkurzie.

Doprajte si komfort a luxus s vlastným osobným šoférom

Ponúkame prepravu na mieru pre náročných klientov v Partizánskom a okolí. Naše služby zahŕňajú: Cestu do práce alebo na stretnutie. Cestu na spoločenskú udalosť. Služobné cesty a firemné akcie. Víkendový výlet alebo dovolenku.

Pohodlná a bezpečná preprava pre vaše športové tímy

Hľadáte spoľahlivú prepravu pre váš športový klub? Ponúkame pohodlnú a bezpečnú prepravu autobusom z Partizánskeho na všetky vaše zápasy a turnaje.